stringi

Czy lubicie nosić stringi? Trzeba przyznać, że tyle ile kobiet jest na tym świecie, tyle można usłyszeć opinii na ten temat. Starsze kobiety, panie na emeryturze, babcie raczej niechętnie będą się wypowiadać o tym elemencie bielizny. Za to młode kobiety, które wkraczają dopiero w dorosłość, mają po dwadzieścia, trzydzieści lat, na pewno nie będą narzekać na ten element bielizny.

Stringi znane są już od wielu lat. Moda na takie minimalistyczne majteczki przyszła do nas z za granicy. To nie u nas zostały one wymyślone, jednak trzeba przyznać, że cieszą się u nas naprawdę ogromnym zainteresowaniem. Są sprzedawane w praktycznie każdym sklepie bieliźnianym, jak również w zwykłych marketach, gdzie znajdziecie dział odzieżowy.

Te majteczki są idealne do tego, aby podkreślić damskie kształty. Pośladki w nich wyglądają naprawdę piękne a koronki, z których uszyte są stringi dodają uroku kobiecie. W kolorze czarnym, czerwonym, granatowym – Panowie na sam widok mają rozpalone zmysły. Jednak nie chodzi tutaj tylko o zmysły Panów, ale przede wszystkim o wygodę i komfort kobiety, która w takich majtkach musi czuć się naprawdę wygodnie. Stringi można kupić w najróżniejszych cenach. Dokładnie to zależy od modelu, jaki zdecydujecie się zakupić oraz od miejsca, gdzie będziecie robili swoje zakupy bieliźniane.