Dlaczego kobiety wybierają biustonosze półusztywniane?

 

Biustonosz to bez wątpienia element garderoby, który znajduje się w szafie każdej kobiety. Producenci bielizny oferują szeroki wybór różnych modeli i fasonów. Jednym z najbardziej popularnych jest biustonosz półusztywniany. Dlaczego?

Optymalne podtrzymanie biustu
Dzięki temu, iż półusztywniany biustonosz posiada usztywnienie od dołu – doskonale podtrzymuje piersi. Jego ramiączka z reguły są dostosowane do wielkości miseczki – im jest ona większa, tym ramiączka powinny być grubsze. Dzięki temu stanik jest w stanie z łatwością utrzymać nawet obfite i duże biusty.

Elegancja
Góra biustonosza półusztywnianego wykończona jest koronką lub haftem, co nadaje mu elegancji i zmysłowości. Szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że każda – nawet najbardziej wybredna klientka – z łatwością znajdzie coś dla siebie. Dla bardziej wymagających pań przeznaczone są modele ozdobione cyrkoniami, atłasowymi kokardkami i innymi dekoracjami.

Uniwersalność
Półusztywniane staniki są jednymi z najbardziej uniwersalnych – sprawdzają się niemal w każdym rodzaju biustu: od dużego, aż po mały. Co więcej, posiadaczki mniejszych piersi często wybierają półusztywniane modele przez wzgląd na to, iż uwydatniają one i optycznie powiększają biust.